FAVOURITE BLOGGERS ~ WANNA BE?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

END.

10. august 2013 at 17:07 | IvettPikaCoke
Zdravím. Vím, že jsem hrozně dlouho nepřidala žádný článek.. ale neměla jsem čas, popravdě ani náladu a také jsou prázdniny. Bohužel mě před prázdninami úplně přešla chuť k blogování, neměla jsem ani nápady na články, prostě nic. Tak jsem tu prostě blog nechala jen tak. Nejdřív jsem si myslela, že už se sem ani nevrátím a s blogováním definitivně skončím .. ale teď nějak bych zase ráda psala. Docela mi psaní chybí, baví mě s vámi sdílet svoje zážitky, fotky a to všechno. Taky si číst články svých oblíbených blogů, i lidi z nich mi scházeli. Rozhodla jsem se tedy zase vrátit zpátky, ovšem chci pokračovat na jiném blogu. Je mi líto tento blog zrušit, ale mít při psaní "ten pocit" že to čte někdo koho znám.. vím, že se za blog nemusím stydět a že na jiném může přijít stejný problém, ale stejně. Chtěla bych prostě začít od znova.. víte jak to myslím. Také bych se chtěla snažit blog véct tak nějak už trochu víc "na úrovni" a nemít tolik nevyužitých rubrik a flákat tam třeba samí gify. Tento blog nejspíše časem zruším úplně. Nevím, jestli si tenhle článek ještě někdo vůbec přečte.. i tak, pokud chcete znát adresu mého nového blogu, napište mi prosím na níže uvedený E-mail. Kdybych adresu napsala sem, byl by mi nový blog vlastně úplně k ničemu. Hodně bych se chtěla omluvit svým "spřátelený blogům", na který jsem se v poslední době úplně vykašlala a všem ostatním co můj blog navštěvují. Všem moc děkuju za všechno! ^^
Jestli byste se mnou chtěli být dál v kontaktu, případně číst si moje články a vědět adresu blogu, napište mi na:
KeiBruce@seznam.cz
Akorát, jestli vás mohu poprosit .. napište do předmětu třeba "Adresa blogu" nebo tak něco .. a do E-mailu se podepište! Ať vím, kdo jste. Jinak adresu neposílám.. Děkuji :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Denn Kamze Denn Kamze | Web | 10. august 2013 at 19:06 | React

To je škoda :(

2 Ai Hatake Ai Hatake | Web | 10. august 2013 at 21:16 | React

Myslíš, že bys mi to mohla napsat na fb ? ._. Budu si muset zvyknout na tvou novou adresu, sakra =,=

3 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 11. august 2013 at 2:16 | React

Ahoj, prosím koukni ke mně na blog, je tam důležitý upozornění :) (díky tobě jsem se konečně rozhodla, snad to nebude vadit :D)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama