FAVOURITE BLOGGERS ~ WANNA BE?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Same shit, different day.

3. april 2013 at 11:52 | IvettPikaCoke |  ~ I'm Writing
Ahoj,.. tak jsem byla u doktorky, ale připadá mi, že nemělo žádný smysl tam chodit. Předtím jsem marodila tři týdny, pak byla 3 dny ve škole, pak byli prázdniny a teď zase. Kdo čte tyhle bláboly "o mně", tak ví. I když říkám, že mě bolí prostě v krku a nemohu se toho zbavit, antibiotika jsem nedostala. Ne že bych o ně stála, ale chci už být zase fit. Prý je to zánět nosohltanu, či co.. každopádně mám být nejméně do konce tohoto týdne doma. Aspoň, že mi to napsat do omluvňáku v žákovský. Tak doufám, že to do neděle přejde, protože jinak už asi ve škole budu mít velký potíže a navíc píšeme písemky. Tak zase supeer no. Všehchno je teď zase takový "hrozně skvělýý". -_- Ale dost o tom, vím že nikoho nebaví číst si moje stěžování.Další důvod proč píšu tento článek je, že v poslední době se docela bojím, že by tento blog mohl objevit někdo kdo mě zná. Třeba ze školy, známí, nebo tak. Jelikož na nějakých účtech mám stejnou přezdívku jako tady na blogu, třeba na ASK.FM - tam to bohužel už nejde změnit. Sice jsem spolužákům ask nedávala, ale stejně. Pak už stačí jen google a náhoda je blbec. Vlastně ono ani není čeho se bát, jenže chápete to... není tu nic extra tajného, ale je to takový můj sklad myšlenek, názorů a kdyby to někdo objevil, mohl by z toho myslím být dost slušný trapas. Už jsem přemýšlela nad tím, blog zrušit, nebo změnit.. ale zase na druhou stranu mi to přijde škoda. Mám to tu ráda. Achjo, zatím nevím co s tím. Stalo se vám to někdy? Asi je zbytečný se ptát, že. Určitě někdo z vás měl podobný problém.
No nic, jak přežíváte školní týden?

Vic :3
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 † Therr  † † Therr † | Web | 3. april 2013 at 12:04 | React

Také se bojím že můj blog někdo objeví. Sice tam také nepíšu nic tajného ale ... sem taky nemocná. Je to děs. Já mám zánět hltanu nebo hrtanu nebo jak se tomu říká :D  Jsem ale ráda že můžu být doma z maminkou která teď prochází docela těžkým obdobím. Alespoň jí nějak pomůžu.

2 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 3. april 2013 at 16:34 | React

Přeju brzké uzdravení :)
Úplně tě chápu, já bych taky nebyla zrovna šťastná z toho, kdyby někdo známý četl můj blog. I když tam taky nemám nic moc tajného. Jediný kdo o tom ví jsou jenom moje dvě kamrádky a z toho má jedna ten blog se mnou.. :)

3 Dark Sayu Dark Sayu | Web | 3. april 2013 at 17:27 | React

ta animačka s Avril je pěkná:) to ti nezávidím takhle zameškávat ve škole, já jsem taky často doma, že buď jsem nemocná nebo mi je jen blbě, takže vím, že to dohánění pak není žádná sranda:D zrovna dneska jsem si dopisovala písemku z literatury na látku, kterou ani nevím, že jsem braly, jelikož v noťasu o tom nemám ani zmínku, fakt super :D
jinak o tom, že se o blogu dozví někdo z okolí, to jsem dřív taky měla strach, ale teď už to neřeším, jednou jsem dokonce si kvůli tomu smazala celý blog (to ty prosím nedělej jo?:D mám tvůj blog ráda:)) ale jde si na to zvyknout, sice je to nepřijemný pocit, že někdo z okolí čte tvoje myšlenky, na druhou stranu blog přece píšeme pro radost a ostatní nám můžou být jedno ne?:D:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama